Китайська компанія готова вкласти $400 млн у будівництво шахт в Україні
Сьогодні, 15 червня, прес-служба Львівської обласної державної адміністрації повідомила, що китайські інвестори готові вкласти в будівництво кількох вугільних шахт у Львівській області $400 млн.

«Ми можемо побудувати у Львівській області кілька шахт і готові вкласти в це будівництво $ 400 млн. у нас серйозні наміри будувати шахти в області, тому що вже реалізуємо кілька схожих проектів», — повідомив президент підприємства «Китпред» Дэн Сяосю.

У свою чергу, президент китайської державної корпорації » Tiandi Science& Technology CO.LTD У Дечжен запевнив керівництво Львівської області, що його компанія може взяти на себе розробку всієї необхідної технічної документації з будівництва шахт у Львівській області, оскільки має величезний досвід в цій галузі — 70% шахт в Китаї проектували саме фахівці цієї фірми. У південно-східній китайській провінції Цзянсу в благополучному процвітаючому місті Сучжоу жив молодий купець на ім’я Ден Сяосю. Провінція славилася виробництвом шовків, керамічного посуду, прикрас з перлів, виробів з каменю і дерева. Ден займався торгівлею і обміном товарами і значно досяг успіху на цьому терені.

Місто Сучжоу розташований на узбережжі, і Сяосю за родом занять часто мав справу з капітанами торгових кораблів. Будучи від природи допитливим, Ден із задоволенням слухав розповіді бувалих моряків про заморські землі і мріяв коли-небудь відправитися в подорож. І одного разу його мрія збулася.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЗдоров’я родини
Следующая статьяАйВіМед

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here