Кава — дивовижний напій, здатний створювати настрій. За чашкою ароматної кави ми починаємо день, зустрічаємося з друзями і діловими партнерами. Для кого-то кава — задоволення і фізичний стимулятор, для кого-то — цікавий і прибутковий бізнес, який потребує уваги до деталей і злагодженої роботи всіх механізмів. Інтернет-магазин Coffee Proffee coffeeproffee.com.ua/ru/portofiltry-holdery/ стане кращим другом і помічником для кавоманів і професіоналів кавової справи!

Асортимент інтернет-магазину кавових апаратів налічує понад 10 000 найменувань. У нас є великий запас кавового обладнання та запчастин на складі, але також вони можуть поставлятися за індивідуальним замовленням від наших партнерів, сумарний асортимент яких складає більше 50 000 найменувань.

Ми склали для Вас зручні каталоги кавоварок, запасних деталей і аксесуарів, тому знайти потрібний товар не складе труднощів. Отримати інформацію щодо необхідної позиції можна по телефону або електронній пошті. Для швидкого і оптимального вибору вкажіть назву, код та модель кавомашини. Зверніть увагу: у нас можна купувати обладнання та комплектуючі як в роздріб, так і оптом. Оптові замовлення приймаються тільки по телефону при попередньому погодженні з нашим менеджером-консультантом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here