На даний момент найпопулярнішою продукцією даної компанії є смартфони Asus, які володіють сучасними характеристиками і неповторним якістю.

Ім’я бренду Асус походить від давньогрецького Pegasus (Пегас), що в перекладі означає символ зльоту і творчого підйому, розвиток. Навіть слоган компанії Asus звучить як: «У пошуках неймовірного».

І з того моменту користувачі взяли їх продукцію позитивно і з нетерпінням чекають чергових новинок мобільних пристроїв. Смартфони Асус з самого початку випуску відзначилися самими новітніми технологіями і при цьому, лояльної ціною, що допомогло заслужити довіру і визнання покупців.

Asus — це той виробник, який завжди прагне до досконалості. Тому їхня продукція уособлює вишуканість, багатофункціональність, надійність. Вони дбають про те, щоб їх продукція знайшла свого користувача в самих різних сферах діяльності, щоб вони були корисні кожному з нас.

Наш інтернет-магазин Смартмобіс надає Вам можливість купить на сайте за низькою ціною в Кривому Розі і Україні такі популярні моделі від виробника Asus, як: ZenFone Zoom, ZenFone MAX, Pegasus 5000 (X005), Zenfone Selfie, Pegasus X003.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here