Нижче ви можете знайти вичерпне керівництво для росіян, українців і білорусів, які бажають оформити ПМЖ Мальти за інвестиції і отримати резидентство цієї країни-члена Євросоюзу через програму Malta Global Resident Programme, яка вважається найбільш доступною на даний момент https://immigrationtomalta.com/pmzh-malty-za-investicii/.

Розташована в Середземному морі чарівна острівна Республіка Мальта складається з трьох островів: Мальта, Гозо і Коміно. Тепле сонячне літо і м’яка зима допомагають Мальті періодично займати високі місця у всіляких рейтингах країн з найкращим в світі кліматом .

Але туристів це місце приваблює не тільки відмінною погодою. Мальта також пропонує численні архітектурні пам’ятники і об’єкти історико-культурної спадщини, різноманітні природні пам’ятки, численні зони відпочинку і багату культуру. Більш того, мальтійський уряд пропонує фіскальним резидентам цієї країни привабливі податкові пільги.

Раніше ми говорили про користь мальтійського громадянства і про те, як його отримати за рахунок інвестицій в розмірі приблизно 1 млн. Євро. Детальніше «Економічне громадянство Мальти«

Так, рішення стати економічним громадянином Мальти і тим самим отримати паспорт країни-члена ЄС, безумовно, обіцяє безліч переваг. Але витратити вищезазначену суму на його оформлення з тих чи інших причин (в тому числі і фінансових) готові далеко не всі іноземні інвестори .

Тим, хто хоче закріпитися на Мальті без оформлення другого паспорта в цій країні в рамках експрес-процедури економічного громадянства, пропонується відразу кілька шляхів до постійного місця проживання (ПМП) Мальти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here