10 причин використовувати робо-Едвайзер

0
647

Роботи-радники популярні в США, Європі, Канаді і навіть в Індії. Як написано в статті, в найближчі кілька років індустрія робо-едвайзінга буде рости швидкими темпами і в Росії. На швидкість розвитку індустрії впливає інтерес банків і розробників до нових технологій, низька вартість роботів-консультантів для брокерів і найголовніше — низька вартість робо-Едвайзер для клієнтів.

Давайте подивимося, чим робо-Едвайзер може бути корисний будь-якій людині:

1. Не потрібно бути професійним інвестором, супер-аналітиком, фінансистом або математиком, щоб почати інвестувати. Автопілот — сервіс для звичайних людей самих різних професій, які не хочуть розбиратися в тонкощах інвестицій, але хочуть отримувати від них дохід.

2. Економія часу і грошей, так як вам не потрібно постійно перевіряти склад портфеля, відстежувати котирування, новини економіки, робити регулярні перебалансування — Автопілот все це робить за вас, а ви йому платите за це невелику фіксовану комісію — істотно більш низьку, ніж комісії портфельних управляючих. Якщо ви шукаєте вложения в интернете заходьте до нас на сайт finance-autopilot.ru.

3. Розумно і сучасно. Так, в Росії це поки перший робо-Едвайзер, створений відповідно до всіх міжнародних вимог, але подивіться, робо-Едвайзер вже активно використовують у всьому світі, як молоді люди, так і старше покоління.

4. Захист двома законодавствами — російським і європейським. Ви формуєте портфель з іноземних цінних паперів на різні класи активів, при цьому ви маєте право, як резидент Росії, отримати податкове вирахування на інвестиційний дохід за російським законодавством.

5. Податкові пільги. Держава повертає вам частину сплачених вами податків або звільняє від сплати податків на весь інвестиційний дохід.

6. Диверсифікація — незрозуміле всім слово, але «яйця по різних кошиках» розкладати дійсно потрібно. В цьому і є вся суть створення інвестиційного портфеля. Складається він не з акцій окремих паперів, а з біржових фондів ETF, в які вже входить певна кількість ретельно відібраних цінних паперів. Купівля навіть 1 акції такого «готового набору з цінних бумах» вже знижує ризики інвестора. А тепер уявіть собі, що Автопілот сформував для вас цілий портфель з таких фондів на різні класи активів — акції, облігації, золото — ризики мінімальні!

7. Прозорість. Ніхто і не думає пропонувати вам сліпо довіритися «машині», яка буде робити все за вас. У будь-який момент ви можете зайти в особистий кабінет і перевірити стан портфеля, побачити зміни і перебалансування, подивитися в яких пропорціях розподілилася сума між цінними паперами.

8. Персоналізація. У вас є мета, без мети інвестувати неможливо. Можливо, ви хочете подбати про пенсії і накопичити на неї грошей вже зараз, можливо, вам доведеться велика покупка або оплата навчання дитини, або ж вам просто хотілося б мати альтернативне джерело доходу. Яку б мету ви не мали, Автопілот сформує портфель під вашу мету на основі ваших очікувань і результатів тесту на ставлення до ризику.

9. На будь-який термін. Можна відкрити портфель на будь-який термін. Якщо екстрено знадобилися гроші, можна зробити частковий висновок засобів. Якщо зовсім змінилися плани, можна закрити портфель.

10. Єдина комісія 1,5% в рік від середньої вартості портфеля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here