Дерев’яні блокноти

0
896

Дерев’яні блокноти http://sharkart.com.ua/bloknoty/ найбільш шановані, адже сьогодні всі прагнуть оточити себе не тільки стильними, але і натуральними речами. До того ж еко-блокноти привертають увагу своєю природною красою, а в їх господарів легко дізнатися людей з гарним смаком.

Кріплення листів на пружині — ще одна перевага дерев’яних блокнотів. Цей винахід геніального Марка Твена людство вже давно оцінило гідно. Такі блокноти дійсно зручніше, адже їх обкладинка вільно відкривається, роблячи оборот на всі 360 , і перетворюється в жорстку поверхню. Не потрібно шукати стіл, якщо хочеться помалювати, — дерев’яний Скетчбук сам забезпечить вам абсолютно рівну основу.

Навіть початківці художники знають, що в образотворчому мистецтві результат наполовину залежить від обраних матеріалів. У випадку ж з аквареллю це справедливо подвійно, адже тут важливо все: як лягають і вливаються одна в одну кольору, рівномірно чи фарбується папір, чи немає викривлення.

Для реалізації своїх кращих задумів, варто купити блокнот з дерев’яною обкладинкою — його щільні фактурні сторінки ідеальні для малювання акварельними фарбами. Слабовиражений рельєф дозволяє робити більш витончені і плавні переходи кольору без неконтрольованих розтікання, і підходить для більшості застосовуваних технік письма з високою деталізацією.

Дерев’яний блокнот купити ви можете прямо на сайті http://sharkart.com.ua/. Ми пропонуємо оригінальні альбоми ручної збірки на пружинах, які дозволять вам творити в будь-якому місці, де б вас ні відвідало натхнення. Також дерев’яний Скетчбук стане ідеальним подарунком людині творчої професії, який знає толк в якісних матеріалах для письма і цінує красу натуральних речей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here