Масаж

0
2157

Наше здоров’я і краса залежать від багатьох факторів: спосіб життя, харчування, наявність або відсутність шкідливих і корисних звичок, то, як ми за собою доглядаємо. Важливою частиною системи підтримки себе у відмінній формі і прекрасному настрої є масаж. Є багато варіантів того, яким він може бути. Ми розповімо про найцікавіші і, на наш погляд, максимально корисних для того, щоб залишатися привабливою, підтягнутою і щасливою. Боді масаж http://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh.

Масаж шийно-комірцевої зони
Знімає болі, спазми, напруга в шиї і плечах. Може викликати больові відчуття в процесі проведення масажу. Після курсу проходять головні болі, поліпшується кровопостачання голови і колір обличчя. Улучает рухливість шиї і плечового пояса.
Рекомендація: курс 4-6 процедур.

Масаж спини
Включає в себе область від шиї до тазостегнових суглобів. Знімає напругу м’язів спини, спазми, Розслаблює спину, прибирає больові відчуття.
Рекомендація: курс від 5 процедур.

Загальний класичний масаж
Спрямований на зняття напруги в тілі, розслаблення м’язів, приведення організму в тонус. Зачіпає всі частини тіла, тому знімає больові синдроми.
Рекомендація: курс від 7-10 процедур.

Антицелюлітний масаж
Програма, яка може включати різні види масажів, для роботи з підшкірно-жирової клітковиною. В результаті зменшуються обсяги і поліпшується структура шкіри.
Рекомендація: курс від 5 процедур.

Скульптурірующій масаж
Шейпінг-техніка. Направлена на корекцію фігури, зменшення обсягів тіла. Авторська техніка Миколи Гребенникова. М’яка, нетравматичний техніка. Складається з двох частин: перетирання підшкірно-жирової клітковини і вижимання (виведення токсинів, рідин, шлаків з організму).
Рекомендація: курс — 8 процедур. 4 перетирання, 4 вижимання. Певний графік. (Перші 4 — через день, потім перерва, наступні 4: 2 через 2, або кожен день.)

Лімфодренажний масаж
Спрямований на поліпшення циркуляції, виведення рідини з організму. Поліпшення крові і лімфотоку, поліпшення постачання киснем тканин, знімає набряки. Безболісна техніка: проминання і вижимання.
Рекомендація: курс від 4 процедур.

Палсинг-масаж
Вібраційний масаж. М’яка техніка. Спрямований на максимальне розслаблення тіла, зняття психологічної напруги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here