Siri схоже, чувак! Apple представляє новий голосовий помічник голосової

0
315

Хвацько жіночий цифровий помічник від Apple голос скоро прийде з опцією чоловік, як Apple готує власний Siri-Powered віртуальний дворецький, щоб йти голова в голову з Amazon Відлуння і Google додому.

Але Siri не просто ошатна для великого старту нового продукту. Він також буде приділяти більше уваги тому, що ви робите на вашому iPhone.

Apple заявляє, що вона хоче, щоб її цифровий помічник, щоб бути більш корисним у навігації вашої цифрової життя. Він каже, що буде вивчати ваші звички, грунтуючись на тому, що статті, які ви могли б читати, наприклад. Або якщо хтось текстів Вас з-за грошей, він буде просити, якщо ви хочете сплатити зі свого рахунка платити Apple.

Не страшно!

МАЙБУТНЄ APPLE СПОСТЕРІГАТИ ПОКАЗАВ!

Apple не обговорювати наслідки для особистого життя, хоча, як правило, машинної обробки проходить на самому пристрої, а не через Інтернет. Це відмінність від підходу компанії Google. Підхід компанії Apple захищає приватне життя, але може зробити сервіс менш корисними при переключенні пристроїв.

Оновлення Siri очікується у вересні з прошивкою 11, наступна версія мобільної яблучної

Інші особливості підходить до айфонам і айпадам включають повідомлення синхронізації в хмарі. Тільки самі останні повідомлення будуть зберігатися на пристрої, щоб зберегти пам’ять.

Для фотографій, Яблуко перетворюється в «форматі високої ефективності» замінити зображення у форматі JPEG. Хоча форматі є не тільки Яблуко, це ще не ясно, наскільки добре фото буде працювати з не-Apple, програмного забезпечення і пристроїв, які в основному використовують Формат jpeg.

Apple також приносячи можливість погасити один або інша особа за допомогою свого платіжного сервісу, Apple, платне. Раніше угоди були обмежені товарів і послуг від підприємств та установ.

Безкоштовне оновлення програмного забезпечення для мобільних пристроїв iOS 11, очікується у вересні, коли Apple зазвичай випускає нові айфони.

Всі ці нововведення були оголошені на щорічній конференції Apple для програмістів в понеділок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here